Oświetlenie

w technologi LED

TT Technology to marka, która od wielu lat dostarcza klientom wysokiej jakości oświetlenie w technologii led.

20

Lat doświadczenia w sprzedaży oświetlenia LED

Wydajność i energooszczędność

Mimo niskiemu poborowi prądu nasze produkty cechują się dużą wydajnością i energooszczędnością.

Nasze produkty

Wysokowydajne diody led

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokowydajnych diód led wiodących producentów.

Wielopoziomowa kontrola jakość sprawiła, że zaufali nam klienci z całego świata.

7000+

Sprzedanych produktów w latach 2019-2020

Cześć! Jestem Krzysztof Tritt i opowiem Ci historię mojej firmy.

Jeszcze 15 lat temu pracowałem jako magazynier w jednym z poznańskich przedsiębiorstw, marząc o rozwoju swojej kariery. Ponieważ zostałem młodym ojcem, podjąłem decyzję o zmianie pracy. Znalazłem zatrudnienie jako przedstawiciel handlowy w branży elektronicznej. W tym czasie zajmowałem się sprzętem RTV, głównie sprzedając radia.

Zdobywając przez kilka lat doświadczenie w sprzedaży planowałem rozwój własnej działalności, która pozwoliłaby mi połączyć pracę z moimi pasjami – motoryzacją i nowymi technologiami. Po konsultacji z bliskimi zdecydowałem się postawić wszystko na jedną kartę, zakładając firmę KT Trade. Początkowo skupiała się na sprzedaży radiów oraz zestawów bezpieczeństwa do maszyn rolniczych. Na jej ofertę składały się zaledwie trzy produkty, a magazynem był mój prywatny garaż. Mimo to nie zrażałem się, ponieważ w ten sam sposób zaczynały jedne z największych firm na świecie.

Początki działalności były trudne. Do pomocy przy pakowaniu czy kwestiach formalnych zaangażowałem członków swojej rodziny, zaś sam podróżowałem po całej Polsce, zdobywając nowych klientów. Chociaż przez większość czasu przebywałem poza domem, moi bliscy byli dla mnie ogromnym wsparciem. Postanowiłem zatrudnić własnego młodszego brata, który w ten sposób awansował ze stanowiska magazyniera na przedstawiciela handlowego. Moja żona w tym czasie prowadziła księgowość, a ojciec i drugi brat zajmowali się logistyką. W ten sposób staliśmy się prawdziwie rodzinną firmą.

W 2015 roku po zebraniu odpowiedniego doświadczenia zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom rynku, nawiązując współpracę z chińskimi producentami lamp roboczych LED. Tym samym powołaliśmy do życia nową markę – TT Technology. W ten oto sposób zaczynaliśmy od 3 produktów w portfolio, a dziś oferujemy ich już ponad 200. Posiadamy szeroki asortyment paneli i lamp roboczych, ostrzegawczych, stroboskopowych, zespolonych tylnych, a także monitorów oraz kamer cofania.

Nasza misja to dążenie do poprawy bezpieczeństwa na drogach, a także zmniejszenia zużycia energii w maszynach, co ma pozytywny wpływ na nasze środowisko.

Wizja naszej firmy wiąże się z kolei z ciągłą analizą potrzeb klientów oraz wprowadzaniem na polski rynek produktów sprecyzowanych pod ich kątem. Poza tym dążymy do umocnienia pozycji na rynku w segmencie oświetlenia LED do maszyn rolniczych.

Mój główny cel, jako właściciela firmy, to natomiast ciągłe doskonalenie sprzedawanych produktów. Wszystkie nasze lampy LED przechodzą trzystopniową kontrolę jakości, dzięki czemu mam pewność, że są solidne, funkcjonalne i wykonane z najlepszych elementów od znanych producentów. Każdy oferowany przez nas artykuł objęty jest również dwuletnią gwarancją.

Produkty z naszej oferty są przy tym ECO Friendly, ponieważ pobierają znacznie mniej energii niż modele halogenowe, bez strat wydajności. Ciągle dążymy do modernizacji naszych artykułów, by zawsze być w stanie jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów, dbając zarazem o ich komfort i bezpieczeństwo.

Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się firmą, która zaopatruje setki sklepów nie tylko na terenie Polski, ale też całej Europy. Na ten moment łącznie dostarczamy nasze produkty do ponad 400 miejsc. Fakt ten jest dla nas niezwykle motywujący i skutecznie zachęca nas do dalszego rozwoju.

 

14 dni na zwrot i wymianę towaru

Pomoc, infolinia z ekspertami z branży

99% klientów poleca sklep tttechnology.pl

Instalacja elektryczna w ciągniku rolniczym - informacje i rozbudowa

Czytaj dalej

Lampy Robocze Led – czym są i co powinniśmy o nich wiedzieć?

Czytaj dalej

Diody LED – czym się różnią?

Czytaj dalej

Sklep z oświetleniem dla maszyn rolniczych

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, zamienne części do maszyn rolniczych, a w tym do ciągników, przyczep, kombajnów okopowych i zbożowych, a także do urządzeń budowlanych. Nasz sklep internetowy zadbał, aby wszystkie części do ciągników rolniczych, a także innych maszyn stosowanych w pracy na roli wyróżniały się najwyższą jakością.